Skontaktuj się z nami
Alice

Numer telefonu : 86-15694003007

WhatsApp : +8615694003007

Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.

Zawsze zapewniaj klientom najskuteczniejsze produkty i najlepsze usługi.

  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
  • Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Eksporter, Sprzedawca
marki Laser MRJ Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 10000000-20000000 Rok założenia 2017
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Podziękowaćs za odwiedzenie strony internetowej MRJ-Laser!

 

MRJ-Laser to przedsiębiorstwo zlokalizowane w Chengdu w prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach.

Jesteśmy producentem sprzętu do obróbki laserowej z pierwszorzędnym centrum badawczo-rozwojowym i wybitnym zespołem zarządzającym.Naszym celem jest dostarczanie wszechstronnych rozwiązań do zastosowań laserowych, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Nasze produkty charakteryzują się „małymi rozmiarami, wysoką wydajnością, wysoką dokładnością, bardziej inteligentnymi” cechami, dzięki którym uzyskano więcej niż liczne patenty na wynalazki i certyfikaty własności.Wszystkie produkty przeszły testy UE, CE i FDA.Kontrola jakości jest ściśle egzekwowana w ramach systemu zarządzania jakością ISO9001.

Zapewniamy doskonałe urządzenia do czyszczenia laserowego, znakowania laserowego i spawania laserowego.

W przypadku problemów z usuwaniem farby i rdzy mamy do rozwiązania różne maszyny do czyszczenia laserowego.

Nasza maszyna do znakowania laserowego może bardzo pomóc w grawerowaniu i znakowaniu na różnych materiałach.

W przypadku wysokowydajnego spawania metali może to zrobić nasza spawarka laserowa.

Nasze produkty zostały wyeksportowane do ponad 50 krajów i regionów świata i otrzymały wiele pochwał.

Nie jesteśmy laserem P, jesteśmy laserem MRJ, wschodzącą gwiazdą w branży produkcji sprzętu laserowego.

Historia

Dzięki wieloletnim przygotowaniom firma MRJ-Laser powstała w 2017 roku i od tego czasu produkuje wysokiej jakości maszyny laserowe.Pomogliśmy wielu klientom rozwiązać problemy związane z przetwarzaniem i zbudowaliśmy solidną współpracę z wieloma dostawcami i nabywcami.

Po poważnej epidemii Covid-19 nadal przetrwamy i stoimy mocno na silnie konkurencyjnym rynku.Jesteśmy coraz silniejsi.

W kolejnych dniach MRJ-Laser będzie nadal dostarczać naszym klientom dobre produkty i usługi.

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 3

Usługa

Maszyna do znakowania laserowego

Nasza maszyna do znakowania laserowego to zintegrowana ogólna konstrukcja, której wymiary są małe i zawiera chłodzony powietrzem system chłodzenia.Nadaje się do znakowania metalu, płyt galwanicznych, materiałów do powlekania i natryskiwania, tworzyw sztucznych, kolorowego papieru, skóry, ceramiki i innych materiałów.Jest szeroko stosowany w wielu gałęziach przemysłu, które wymagają wysokiej precyzji, takich jak komponenty elektroniczne, urządzenia elektryczne, urządzenia elektryczne, sprzęt komunikacyjny i inne branże.

 

Laserowa maszyna czyszcząca

Nasza maszyna do czyszczenia laserowego to najnowocześniejszy produkt do czyszczenia powierzchni.Jest łatwy w instalacji, obsłudze i konserwacji.Służy do usuwania powłok z metalu i szkła, szybkiego usuwania lakieru oraz usuwania rdzy i różnych tlenków.Może również usuwać i czyścić tłuszcz, żywicę, klej, kurz, plamy i pozostałości na sprzęcie.

 

Spawarka laserowa

Nasza spawarka laserowa jest niezależnie rozwijana przez naszą firmę.Może być szeroko stosowany do spawania różnych blach, takich jak stal węglowa, stal nierdzewna, stop aluminium itp. I jest wyposażony w automatyczny system podawania drutu.Może zastąpić większość procesu spawania łukiem argonowym i ma szeroki zakres zastosowań.Ścieg spawalniczy jest jednolity, a wydajność wyższa, bez konieczności obsługi przez profesjonalnych spawaczy.

 

OEM i ODM

Oferujemy pełen zestaw niestandardowych usług badawczo-rozwojowych w zakresie układów optycznych, projektowania mechanicznego, sterowania obwodami, oprogramowania i systemów sprzętowych.

 

Rekrutacja agentów

Do tej pory mamy ponad 20 agentów na całym świecie, a liczba ta stale rośnie.Jesteśmy agentami rekrutacyjnymi, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

 

Doskonała obsługa posprzedażna

Dwuletnia gwarancja, dożywotnia konserwacja i 24-godzinna reakcja posprzedażna online.

 

Ciepłe przyjęcie

Wielu naszych klientów odwiedziło nas w ciągu ostatnich trzech lat i nawiązało z nami trwałe stosunki współpracy.Serdecznie zapraszamy do kontaktu w naszej firmie.Z pewnością powitamy Cię ciepło i sprawimy, że będziesz zadowolony.

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 2Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 3

Nasz zespół

Po kilku latach rozwoju nasza firma posiada kompletną zintegrowaną strukturę produkcji, badań i rozwoju oraz sprzedaży.Ponad 20 inżynierów zaangażowanych w nasz dział badawczo-rozwojowy, którzy są zawsze gotowi do rozwiązywania problemów i utrzymywania zaawansowanej technologii laserowej.Nasi inżynierowie ds. Sprzedaży mają również doświadczenie w zakresie naszych produktów i zawsze zapewnią najlepszy produkt i program do rozwiązywania problemów związanych z czyszczeniem laserowym, znakowaniem laserowym i spawaniem laserowym.

Po godzinach angażujemy się w różne działania grupowe, aby dodać witalności przedsiębiorstwu i zwiększyć spójność zespołu.

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. profil firmy 3