Chłodzony powietrzem ręczny laserowy środek do usuwania rdzy o mocy 100 W.

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Syczuan, Chiny
Nazwa handlowa: MRJ-Laser
Orzecznictwo: CE, FDA, ISO9001
Numer modelu: MRJ-FL-C100
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko lub skrzynia z kołami, które są bezpieczne i odpowiednie do transportu międzynarod
Czas dostawy: 10-15 dni
Zasady płatności: T / T, L / C, D / P, D / A, Western Union
Możliwość Supply: 100 jednostek miesięcznie
Alternatywne imie: Ręczny zmywacz laserowy 100 W. Typ lasera: Laser światłowodowy
Gwarancja: 2 lata, dożywotnia usługa konserwacji Serwis pogwarancyjny: 7 * 24-godzinna reakcja posprzedażna
Transport: Drogą powietrzną, morską, koleją itp Warunki handlowe: FOB, CIF, DDP, DFR lub jakikolwiek inny termin na żądanie
High Light:

100W Laser Paint Rust Remover

,

1064nm Laser Paint Rust Remover

,

1.5mJ laser rust removal equipment

Chłodzony powietrzem ręczny laserowy środek do usuwania rdzy o mocy 100 W.

 

cechy produktu

• Wycinarka laserowa posiada wysokowydajny i wysokiej jakości system galwanometryczny, który zapewnia skuteczność czyszczenia i ułatwia pracę operatora.

• Laserowe usuwanie rdzy z metalu jest rodzajem bezkontaktowego trybu czyszczenia laserowego, optymalizuje efekty czyszczenia celów i zapewnia lepsze bezpieczeństwo operatorów.

• Laserowa maszyna do czyszczenia rdzy wyposażona jest w wysokowydajny i wysokiej jakości system galwanometryczny, który zapewnia skuteczność czyszczenia i ułatwia pracę operatora.

• Nasze skanery są wykonane ze specjalnych materiałów i wszystkie zostały poddane działaniu wysokiej temperatury powyżej 1000 ℃.Mogą lepiej wytrzymywać i przewodzić wiązkę laserową podczas czyszczenia

 

Model MRJ-FL-C200 MRJ-FL-C100 MRJ-FL-C60

Parametr techniczny

Moc lasera 200W 100W 60w
Długość fali lasera 1064nm 1064nm 1064nm
Energia pulsu 1-10mJ 1,5 mJ 1,5 mJ
Długość skanu 1-100 mm (konfigurowalny)
Szerokość skanowania 1-20 mm (konfigurowalny)
Moc wejściowa Jednofazowe 110 V / 220 V / 50-60 Hz
Metoda chłodzenia Chłodzenie powietrzem

Uwaga: można wybrać więcej uprawnień.

 

Wady tradycyjnych metod czyszczenia

Do głównych problemów tradycyjnych metod czyszczenia należą: negatywny wpływ na środowisko oraz zużycie podłoża.System piaskowania generuje dużo odpadów i niszczy delikatną powierzchnię podłoża;podczas czyszczenia rozpuszczalnikami chemicznymi generuje potencjalnie niebezpieczną parę i odpady płynne.
Wady tradycyjnych metod czyszczenia skłoniły do ​​zastosowania technologii laserowej w dziedzinie czyszczenia powierzchni.Ze względu na wiele zalet czyszczenia laserowego stało się ono obecnie najskuteczniejszym sposobem usuwania niepożądanych substancji z powierzchni materiałów.
Obecnie impulsowe laserowe systemy czyszczenia i usuwania powłoki są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, od usuwania wulkanizowanych pozostałości z form opon i grawerowanych powierzchni przez ablację, po odrywanie izolacji z drutów i usuwanie powłok z delikatnych powierzchni.

 

Sposób nakładania produktu

Chłodzony powietrzem ręczny laserowy środek do usuwania rdzy o mocy 100 W. 0

 

Wiedza, umiejętności:

Dlaczego laser może czyścić rdzę?

Proces czyszczenia laserem pulsacyjnym zależy od charakterystyki impulsu optycznego generowanego przez źródło laserowe.Opiera się na optycznej reakcji fizycznej wywołanej interakcją między wiązką o dużym natężeniu, laserem o krótkim impulsie i warstwą zanieczyszczenia.Zasada jest następująca:

A) Wiązka laserowa emitowana przez źródło lasera jest pochłaniana przez zanieczyszczoną warstwę na obrabianej powierzchni.

B) Absorpcja dużej energii tworzy szybko rozszerzającą się plazmę (silnie zjonizowany niestabilny gaz), która generuje fale uderzeniowe.

C) Fale uderzeniowe powodują fragmentację zanieczyszczeń i ich usuwanie.

D) Szerokość impulsu światła musi być dostatecznie mała, aby uniknąć gromadzenia się ciepła, które niszczy obrabianą powierzchnię.

E) Eksperymenty pokazują, że gdy na powierzchni metalu znajdują się tlenki, na powierzchni metalu generowana jest plazma.

Plazmy są wytwarzane tylko wtedy, gdy gęstość energii przekracza wartość progową, która zależy od usuwanej warstwy zanieczyszczenia lub tlenku.Ten efekt progowy jest ważny dla skutecznego czyszczenia bez narażania bezpieczeństwa podłoża.Istnieje drugi próg pojawienia się osocza.Jeśli gęstość energii przekroczy ten próg, materiał podłoża zostanie zniszczony.Aby skutecznie i bezpiecznie oczyścić materiał bazowy, parametry lasera należy dostosować do sytuacji, tak aby gęstość energii impulsu świetlnego znajdowała się ściśle między dwoma progami.

Każdy impuls laserowy usuwa pewną grubość zanieczyszczenia.Jeśli warstwa zanieczyszczeń jest gruba, do czyszczenia potrzeba wielu impulsów.Liczba impulsów potrzebnych do oczyszczenia powierzchni zależy od stopnia zanieczyszczenia powierzchni.Ważnym rezultatem dwóch progów jest automatyzacja czyszczenia.Impulsy świetlne o gęstości energii większej niż pierwsza wartość progowa będą nadal usuwać zanieczyszczenia, dopóki nie dotrą do podłoża.Jednakże, ponieważ jego gęstość energii jest niższa niż próg uszkodzenia materiału podłoża, podłoże nie zostanie uszkodzone.

Szczegóły kontaktu
Alice

Numer telefonu : 86-15694003007

WhatsApp : +8615694003007