30W 50W Kolorowa maszyna do znakowania laserowego do stali nierdzewnej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Syczuan, Chiny
Nazwa handlowa: MRJ-laser
Orzecznictwo: CE, ISO9001
Numer modelu: MRJ-FL-30N, 50N
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: drewniane pudełko lub walizka transportowa
Czas dostawy: 7-10 dni dla maszyn ogólnego typu, 15-30 dni dla maszyn niestandardowych
Zasady płatności: T / T , Alipay
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Alternatywne imie: Kolorowa maszyna do znakowania laserowego ze stali nierdzewnej 20W 30W 50W Typ lasera: Laser światłowodowy
Gwarancja: 2 lata, dożywotnia usługa konserwacji Serwis pogwarancyjny: 7 * 24-godzinna reakcja posprzedażna
Transport: Drogą powietrzną, morską, koleją itp Warunki handlowe: FOB, CIF, DDP, DFR lub jakikolwiek inny termin na żądanie
High Light:

50W Color Laser Marking Machine

,

30W Color Laser Marking Machine

,

SS Fiber Laser Marking Machine

20W 30W 50W Fiber Laser Marking Machine do znakowania kolorami

 

Wprowadzenie produktów

◆ Seria MRJ-FL-N to nasz najnowszy typ znakowarki laserowej.Ma zamknięty i zintegrowany projekt.Pył powstający w procesie znakowania może zostać zebrany w szafie bez wchłaniania przez użytkowników.

◆ Na obudowie obudowy znajduje się tafla laserowego szkła ochronnego, dzięki któremu użytkownicy mogą obserwować proces znakowania, a także mogą zapobiegać promieniowaniu wiązki lasera.

◆ Wyposażony jest w elektroniczny przycisk osi Z z funkcją bazowania.Nie wymaga ręcznej regulacji wysokości i może automatycznie powrócić do punktu bazowego.

◆ Osłona pełni funkcję ochronną.Dopiero pokrywa jest zamknięta, maszyna zacznie znakować.

 

cechy produktu

Galwanometr

◆ Nadaje się głównie do znakowania lotów z dużą prędkością i on-line, ze standardową średnicą plamki zdarzenia wynoszącą 10 mm.System galwanometru charakteryzuje się dryftem zerowym, dużą prędkością, niewielkimi rozmiarami, niską temperaturą, stabilną i niezawodną pracą, itp. Wszechstronny wskaźnik wydajności osiągnął międzynarodowy poziom profesjonalny.

Soczewka polowa

◆ Wysokiej jakości soczewka polowa może poprawić zdolność kierowania wiązki krawędziowej do detektora i ujednolicić nierównomierne oświetlenie na światłoczułej powierzchni detektora.W tym samym głównym układzie optycznym dodatkowe soczewki polowe zmniejszają obszar detektora.Jeśli używany jest ten sam obszar detektora, pole widzenia można powiększyć, a strumień padający zwiększony.

Oprogramowanie

◆ Przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze interfejs.

 

Parametry produktu

Model MRJ-FL-20N
Moc lasera 20W
Długość fali lasera 1064nm
Jakość wiązki M2<1,6
Częstotliwość powtarzania 20-80 KHz
Znakowanie pola 110mm x 110mm
Oznaczanie głębokości ≤1,2 mm
Oznaczanie prędkości linii ≤14000mm / s
Minimalna szerokość linii 10um
Minimalny charakter 0,15 mm
Precyzja powtórzeń ± 0,005 mm
Pobór energii ≤600 w
Czas bezobsługowy 100000godziny
Moc wejściowa Jednofazowy 110 V.AC/ 220VAC/ 50-60 Hz
Metoda chłodzenia Chłodzenie powietrzem
MRozmiar achine 430 * 760 * 736 (mm)

(Należy pamiętać, że mamy do wyboru źródło lasera 30 w, 50 w)

 

Szczegóły Produktu

30W 50W Kolorowa maszyna do znakowania laserowego do stali nierdzewnej 0

 

Jak wybrać źródło lasera

Obecnie, w zależności od źródła lasera, maszyna do znakowania laserowego jest podzielona na znakowarkę laserową półprzewodnikową, maszynę do znakowania laserem CO2, maszynę do znakowania laserem światłowodowym itp. Mają one różne efekty znakowania dla różnych materiałów.Ogólnie rzecz biorąc, laserowa maszyna do znakowania półprzewodników i włókien nadaje się do znakowania metalu, twardego plastiku i innych materiałów.Laser CO2 jest przeznaczony głównie do materiałów niemetalicznych, takich jak akryl, przezroczysty plastik, ceramika, szkło i tak dalej.

Jak wybrać źródło lasera do znakowania?

Po pierwsze, zależy to od tego, jaki materiał chcesz przetworzyć.Sprzęt, plastik, papier do etykiet i inne materiały o dużej długości fali mogą być przetwarzane za pomocą lasera światłowodowego.Bambus, tkanina, ceramika, akryl i inne materiały mogą być przetwarzane przez laser o krótszej długości fali, taki jak maszyna do znakowania laserowego CO2.Jeśli jest to folia, owoc, jajko, pudełko papierowe, szkło wzmocnione i inny materiał wrażliwy na ciepło, można go przetwarzać za pomocą urządzenia do znakowania laserowego UV o umiarkowanej długości fali.

Oczywiście nie można powiedzieć, że materiał nadaje się tylko do jednego źródła lasera, ten sam materiał może wykorzystywać różne źródła lasera, co zależy od stopnia precyzji wymagań przetwarzania.

Po drugie, znakowanie mocy maszyny.Moc lasera jest czasami kluczem do określenia szybkości i efektu, ogólnie, jeśli używasz UV do grawerowania papieru, folii, plastiku, małej mocy znakowania 1,2W.Podczas grawerowania szkło będzie wymagało 3W UV lub nawet 5W mocy.Jeśli sprzęt do grawerowania może to zrobić, laser światłowodowy 20 W może to zrobić, ale dążysz do wysokiej wydajności i dużej prędkości, będziesz potrzebować mocy 30 W lub większej, aby to osiągnąć.

Po trzecie, główna struktura sprzętowa maszyny do znakowania.Główna konstrukcja sprzętowa znakowarki laserowej obejmuje laser, galwanometr, system ogniskowania, zasilanie lasera oraz system powiadamiania komputerowego.Musisz tylko wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami przetwarzania.Zwłaszcza w przypadku wymagań dotyczących wysokiej precyzji, wyjaśnij to producentowi.

 

Skontaktuj się z nami i powiedz swoje wymagania dotyczące znakowania, doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

 

Aplikacja produktu

30W 50W Kolorowa maszyna do znakowania laserowego do stali nierdzewnej 1

30W 50W Kolorowa maszyna do znakowania laserowego do stali nierdzewnej 2

Szczegóły kontaktu
Alice

Numer telefonu : 86-15694003007

WhatsApp : +8615694003007